O nas
Zespół ludzi z wiedzą i doświadczeniem


Kompleksowe usługi księgowe i rachunkowe
solidnie i rzeczowo

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej.

Biuro rachunkowe ADRIA s.c. świadczy usługi najwyższej jakości z zakresu księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej przedsiębiorstw. Nasza oferta skierowana jest do średnich i małych firm z różnych branż. Naszymi Klientami są zarówno duże spółki kapitałowe jak i osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Istnieje możliwość odbioru dokumentów u Klienta.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasza współpraca oparta jest przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu. Gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w okresie trwania umowy o świadczenie usług księgowych, jak i po zakończeniu współpracy.

Decydując się na powierzenie nam księgowości swojej firmy Klient oszczędza czas, który może poświęcić na jej rozwój. Udzielając nam pełnomocnictwa Klient uwalnia się od konieczności odwiedzania Urzędu Skarbowego oraz ZUS.

Nasze usługi wykonujemy w sposób rzetelny, profesjonalny i terminowy. Odpowiadamy na wszystkie, nawet najbardziej nietypowe pytania naszych Klientów. Żadnych pytań nie zostawiamy bez odpowiedzi.

Naszą działalność prowadzimy w oparciu o licencję Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania – działalność naszego biura objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC.

Księgowość oraz kadry i płace prowadzimy przy użyciu programu komputerowego CDN OPTIMA, który daje możliwość przesłania każdemu Klientowi różnych szczegółowych zestawień przez Internet (w formacie xls.)

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.                                                                                                         

                         Z poważaniem
Anna Cyrnek, Joanna Rębacz