Misja
Twój spokój i pewność w działaniu


MISJA

Misją Biura Rachunkowego ADRIA s.c. jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usłuch księgowo-kadrowych.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów stawiamy na ciągły rozwój naszej firmy - nie tylko systematycznie poszerzany naszą wiedzę merytoryczną, ale również wprowadzamy nowe rozwiązania informatyczne. Stawiamy na wiedzę, innowacyjność, bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję Klientów.

Każdy z naszych Klientów jest dla nas najważniejszy. Każdy z nich jest dla nas partnerem biznesowym.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasza współpraca oparta jest przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu. Obsługa Klienta odbywa się w miłej i przyjemnej atmosferze.

Nasze usługi wykonujemy w sposób rzetelny, profesjonalny i terminowy. Odpowiadamy na wszystkie, nawet najbardziej nietypowe pytania naszych Klientów. Żadnych pytań nie zostawiamy bez odpowiedzi.

WIZJA

Celem Biura Rachunkowego ADRIA s.c. jest uzyskanie pozycji lidera w branży księgowo-kadrowej na rynku krakowskim. Dążymy do tego, aby nazwa "ADRIA" bezpośrednio kojarzyła się z profesjonalizmem, nowoczesnością i zaufaniem.

Nasza wizja przewiduje ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji. Potrzeby naszych Klientów będziemy zaspokajać poprzez wysoką jakość naszych usług.